10 september 2026
Op donderdag 10 september 2026 organiseren we op ons kantoor in IJsselstein een inspiratiedag speciaal voor eventorganisaties en verhuurbedrijven. Tussen 11:00 en 15:00 uur ontdek je hoe creatieve audiovisuele oplossingen bijdragen aan impactvolle producties, efficiƫnte processen en sterke presentaties richting opdrachtgevers.
Tijdens deze dag nemen we je mee in het volledige traject van eventproductie. Van aanvraag en locatiebezoek tot visualisatie, offerte en uitvoering. Met demonstraties en praktijkvoorbeelden laten we zien hoe techniek en creativiteit samenkomen in oplossingen die opdrachtgevers overtuigen en evenementen naar een hoger niveau tillen.
Ook tijdens deze inspiratiedag verzorgt Karl Raats een keynote over zakelijke creativiteit. In zijn sessie laat hij zien hoe creativiteit geen vaag begrip is, maar een concrete kracht die helpt om onderscheidend te zijn, slimmer te werken en meer waarde te bieden aan klanten.
Tijdens deze inspiratiedag maak je onder meer kennis met event services, curved LED oplossingen, LED totems, audio, video, creatieve verhuuroplossingen, 3D impressies van opstellingen en het proces van aanvraag tot uitvoering.
Praktische informatie:
Datum: donderdag 10 september 2026
Tijd: 11:00 tot 15:00 uur
Voor wie: eventorganisaties en verhuur
Locatie: Heuvelman, IJsselstein
Werk jij aan events waarbij beleving, presentatie en technische kwaliteit samenkomen? Meld je dan aan voor deze inspiratiedag en laat je inspireren door de nieuwste mogelijkheden.